Inspirace a zajímavé odkazy

 

  • Zábavné učení - Společnost, která se zajímá o učení se a přirozený rozvoj dětí k důvěře ve vlastní schopnosti a dovednosti. Vyvíjí, vyhledává a nabízí produkty a služby, které rodičům pomáhají nalézt cestu k přirozenému a zábavnému učení.
  • Še rpa, o.s. - Občanské sdružení, jehož posláním je zavádět komplexní osobnostně sociální rozvoj do školního prostředí. Nabízí osvědčené programy pro komplexní rozvoj osobnosti, které jsou určeny jak pro žáky a studenty, tak pro pedagogy a vychovatele. Rovněž „ušije“ program i přímo na míru zadavatele.
  • Děti učí děti - Občanské sdružení, které vytváří prostor pro setkávání a vzájemnou inspiraci lidí, kteří mají zájem o podporu a rozvoj přirozeného učení dětí. Toto sdružení podporuje nejrůznější aktivity, které rozvíjí učení se dětí přirozenou, spontánní cestou a  usiluje o rozvoj přirozeného učení na školách.
  • PCA Institut Praha - Institut pro psychoterapii a poradenství poskytuje komplexní vzdělávání v psychoterapii a poradenství. Uplatňuje psychologické přístupy k člověku tak, jak je ve svém díle rozpracoval Carl R. Rogers, zakladatel přístupu zaměřeného na člověka (Person Centered Approach – "PCA").
  • CoEdu - Posláním tohoto občanského sdružení je seznámit zájemce z řad široké veřejnosti s koučinkem a naučit je používat koučovací přístup při práci s dětmi v rodinách, vzdělávacích zařízeních a také při vlastním rozvoji.
  • Psychologie.cz - na tomto webu publikuji svoje články a odpovědi na dotazy čtenářů.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode